Českolipsko hledá nejúspěšnější sportovce roku 2022

Přes dvacet let se v českolipském okresu píše historie ankety o nejlepší sportovce Českolipska. V předchozím roce proběhla tato tradiční anketa úspěšně v novém formátu. Do čela této události se postavili přímo sportovci z České Lípy. Důraz byl kladen na ocenění jednotlivců či kolektivů za jejich kvalitní sportovní výkony a dosažené úspěchy. Stejný formát významné ankety je připraven i pro vyhlášení nejlepších sportovních výkonů za rok 2022.


HLASUJTE ZDE

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Sportovec Českolipska 2022 se uskuteční v březnu 2023 v kulturním domě Crystal v České Lípě.

Česká Lípa vychovala republice mnoha skvělých sportovců, někteří z nich hájili české barvy na olympiádách, mistrovství světa či Evropy a reprezentovali naše město na různých světových kontinentech. Na mnoho z nich se však časem zapomnělo. Právě v roce 2021 nově sestavený organizační tým kolem ankety Sportovce Českolipska chtěl tyto věci postupně měnit. Do čela ankety se nově postavili současné sportovní legendy Petra Chocová a Štěpán Slaný s cílem motivovat nejenom svým příběhem, ale i organizačním úsilím, českolipský sport. Snahou i pro letošní rok bude udržení ankety především v českolipském a lokálnějším formátu s oceněním kvalitních sportovních výkonů.

Děkujeme partnerům ankety, mezi které patří: Město Česká Lípa, Sport Česká Lípa PO, Kultura Česká Lípa PO, Liberecký kraj, Autodrom Česká Lípa, Josef Hrdlička – JOPA, J+M electric s.r.o., Marius Pedersen a.s., Provodínské Písky a.s., Modus s.r.o.

Pojďte do toho s námi!

Sportovní unie Českolipska z.s.,
Žižkova 231/1, Česká Lípa,
IČ: 64045889